Müşteri Şikayet Formu


Sayın müşterimiz,
Esit olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalitede ürün ve hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir. Göndereceğiniz bizimle ilgili karşılaştığınız her türlü sorunları veya olumsuz eleştirileri konu alan şikayetlerinizin bizi hedefimize yaklaşmak doğrultusunda geliştireceğine inanıyoruz. Bu konuda zaman ayırarak destek verdiğiniz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri dönülecektir.


*
*
*
*

işlemin sonucunu aşağıdaki kutucuğa yazınız.
* geri dönüş sağlayabilmemiz için lütfen işaretli alanları boş bırakmayınız
Gönder
Esit Şikayet

Müşterilerimizin şirketimiz tarafından verilen hizmet hakkındaki her türlü olumsuz, yazılı veya sözlü açıklamaları şikâyet olarak dikkate alınır ve müşteri ayrımı yapılmaksızın bütün müşterilerimizin şikâyetleri eşit bir şekilde değerlendirilir. Müşterilerimiz müşteri şikayet formunu kullanarak şirketimiz hakkında her türlü şikâyetlerini şirketimize kolaylıkla iletebilir. Şirketimize iletilen şikâyetler şikâyet edilen birimden farklı birimler tarafından tarafsız olarak incelenir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa zamanda sizlere bilgi verilmektedir.

Esit Elektronik, müşteri şikayetlerine her zaman önem vererek sağlam, güvenilir ve kaliteli ürünler üretmeye devam etmektedir. %100 yerli üretilen cihaz ve sistemlerimizin montaj, arıza giderme, devreye alma ve kalibrasyon işlemlerini, İstanbul merkez fabrika olmak üzere İzmir, Ankara, Hendek, Adana bölge müdürlükleri vasıtasıyla gerçekleştirmekte olup, geniş servis kadrosu ile azami 24 saat içinde yurdun neresinde olursanız olun size hızlı ve güvenilir şekilde servis hizmeti vermeyi garanti etmektedir.